Filtry

Filtry Bermad

Filtr, model 70F

Filtr ten zaprojektowano w celu usuwania z rurociągu materiałów obcych typu kamienie, patyki itp. Zaleca się montowanie filtra na dopływie do zaworów regulacyjnych, mierników przepływu oraz innych urządzeń w systemie.

Filtr dla wysokiego ciśnienia, model 80F, jest także dostępny w ofercie.

Główne funkcje:

  • Duża powierzchnia wychwytywania zanieczyszczeń
  • Niskie straty ciśnienia
  • Port wyrzutu ułatwiający czyszczenie


Filtr dla wysokiego ciśnienia, model 80F

Filtr, model 80F, firmy BERMAD zaprojektowano w celu usuwania z rurociągu materiałów obcych typu kamienie, patyki itp. Zaleca się montowanie filtra na dopływie do zaworów regulacyjnych, mierników przepływu oraz innych urządzeń w systemie.


Duży (i bardzo duży) filtr regulacyjny,

modele F (i F1)

Dużego filtra regulacyjnego używa się do filtracji zanieczyszczonego płynu regulacyjnego, który szybko mógłby zablokować mniejsze elementy filtra. Filtr ten zwiększa niezawodność systemu regulacyjnego zaworów oraz czas pomiędzy serwisowaniem, minimalizując wadliwe działanie.


Filtr siatkowy typu "Y"

Filtra siatkowego typu “Y” używa się do filtrowania płynu regulacyjnego ze standardową jakością wody do picia i standardowym serwisowaniem.

Filtr liniowy

Ten samospłukujący się filtr liniowy jest używany do filtracji płynu regulacyjnego wody do picia średniej jakości. Filtr jest nieustannie przepłukiwany przez przepływający płyn.


Filtr koszowy

Idealny dla ochrony sieci hydraulicznych z wodą do picia lub nawadniania, a także instalacji przemysłowych i elementów regulacyjnych, wydłużając ich cykl życia i chroniąc przed usterkami oraz zatorami.