Model AQS-SYS

Model AQS-SYS

Sprawdzony automatyczny system monitoringu wycieków wody 


AQS-SYS ze stałymi czujnikami

automatyczny monitoring akustyczny

AQS-SYS ze stałymi czujnikami jest rozwiązaniem bazującym na codziennym monitoringu akustycznym przy użyciu skorelowanych sensorów dla detekcji i lokalizacji, przy czym każdy z czujników pokrywa średnio 500 metrów rurociągu. 

Detekcja AQS-SYS poprzez korelację lokalizuje wycieki już od najmniejszych otworów (średnica 1,5 mm/ 1/16”) przy minimum fałszywych alarmów. W połączeniu z zaawansowanymi algorytmami daje zakładom wodociągowym dostęp do wysokiej jakości dokładnych danych i dziennego śledzenia sprawności rurociągów na przyjaznej użytkownikom platformie w chmurze internetowej oraz na tablicy rozdzielczej.


  • Zapewniamy wszelką infrastrukturę, włącznie z osprzętowaniem, komunikacją, konsolą w chmurze i obsługą.
  • Podajemy aktualne dane o stanie rurociągu i statusie wycieku.
  • Udostępniamy panel bazujący na mapie GIS wraz z mapami, wykresami i historią zdarzeń, aby wspomóc Cię w podejmowaniu decyzji o obsłudze i serwisowaniu sieci wodociągowej.

 

AQS-SYS to nie tylko produkt czy usługa, ale i kompleksowe rozwiązanie dla monitorowania, naprawy i utrzymania rurciągów. 

✔ Daje Ci przejrzysty, dokładny i aktualny obraz stanu oraz spójności Twojego wodociągu, a dodatkowo wysyła automatyczne powiadomienia o wyciekach, gdy tylko się pojawią. 

✔ Możesz obserwować swoją sieć wodociągową poprzez internetowy interfejs AQS-SYS o każdej porze i przeprowadzać własne analizy wycieku na mapie/GIS. 

✔ Co więcej, nasi inżynierowie ds. wodociągów są dostępni codziennie, służąc radą jako częścią usługi.iQuarius - aplikacja na smartfon podająca dokładną lokalizację wycieku