Model iQuarius

iQuarius

Niedrogie rozpoznanie i dokładna lokalizacja wycieków dzięki aplikacji na Twoim telefonie


Aplikacja i widget iQUARIUS 

Przeznaczona na smartfony pozwala na łatwe rozpoznanie, wykrywanie wycieków oraz ich precyzyjną lokalizację przy użyciu nowej technologii korelacji dźwiękowej. Jest to pierwszy na rynku profesjonalny czujnik akustyczny wykorzystujący telefon z ekranem dotykowym, zawierający także system analityczny w chmurze internetowej.

iQuarius wyposaża pracowników zakładów wodociągowych w narzędzia niezbędne do efektywnego wspomagania własnej pracy w prosty i niedrogi sposób. Wszelkie zebrane dane są zapisywane i mogą być analizowane przez system lub wsparcie biurowe.

✔ Zestaw zawiera wszelkie wyposażenie niezbędne do profesjonalnej detekcji wycieku oraz łączy się z Twoim smartfonem.

✔ Posiada przenośny czujnik, czujnik doziemny, kijek nasłuchowy, korelatory oraz czujnik głośnika podwodnego.

✔ Jest systemem bazującym na połączeniu ze smartfonem, wykorzystującym zaawansowane przetwarzanie sygnału na serwerze, interfejs przyjazny dla użytkownika oraz pozycjonowanie na mapie GPS. 

✔ To nie tylko autonomiczne urządzenie, ale także połączenie online z mapami GIS, analiza danych w chmurze oraz wsparcie eksperckie online.


✔ Pozwala na szybkie i automatyczne rozpoznanie i naniesienie na mapę wycieku przy użyciu analiz akustycznych oraz pozycjonowania GPS.

✔ Detekcja wycieku oparta o korelację jest łatwa, gdyż dzięki opatentowanej technologii dwa smarftony zostają perfekcyjnie zsynchronizowane i mogą być obsługiwane przez jednego użytkownika.

✔ Prowadzi Cię prosto do punktu, który należy sprawdzić akustycznie poprzez czujnik doziemny iQuarius.


prev next
play

AQS-SYS z czujnikami stacjonarnymi